Общинският съвет се събра на тържествена сесия в НЧ "Васил Левски - 1959" по повод предстоящия празник 24 май. Всичките девет точки в дневния ред бяха свързани с награди за изявени учители и ученици, финансова помощ за социално слаби деца, представители в културната сфера. Общинските съветници дадоха зелена светлина и за провеждане на традиционните фестивали в общината.
В края на заседанието всички отличени получиха парични премии и грамоти от кмета на общината Николай Ангелов.
Последна промяна: 18:23:25 22 Май 2026
Свали в .pdf